Školní a učební pomůcky - SCHOOL s.r.o.

Nacházíte se: Home >

V případě, že nelze Vaši objednávku odeslat, prosím pošlete ji na mail: school@atlas.cz nebo zavolejte na mob.: 603 230 152.

 

 

Vítejte na stránkách firmy SCHOOL s.r.o. a dovolte nám touto cestou nabídnout služby, které poskytujeme.

Firma začala nabízet své výrobky pro školy na jaře roku 2007. Od ledna 2008 vystupuje jako SCHOOL s.r.o. Od začátku působení na českém trhu si firma našla mnoho příznivců a její výrobky oceňují pedagogové jak na základních, tak i v mateřských školách. Řada pomůcek, určených pro 1. ročník základních škol (jak malé formáty, tak nástěnné tabule), lze s úspěchem použít v mateřských školkách.

Vzhledem k tomu, že jsou v naší firmě zastoupeni i učitelé ZŠ, plně si uvědomujeme, jak náročná a obtížná práce učitelů je. Proto jsou učební pomůcky připravovány tak, aby se jejich používáním práce učitelů ulehčila a zároveň tvořivě zkvalitnila vlastní výuka.

V současné době nabízíme učební pomůcky, jejichž seznam je uveden v nabídce v levém sloupci nebo v sekci Eshop. Menší formáty usnadňují manipulaci, lze je připevnit na tabule či nástěnky, žáci s nimi mohou pracovat v lavicích. Nástěnné tabule potom slouží pro trvalé celoroční vyvěšení na zeď jako součást výzdoby. Velké oblibě se těší pomůcky označené Práce do lavic, které lze využít pro více žáků najednou jako samostatnou práci.

Nabízený sortiment pomůcek se neustále rozšiřuje. Veškeré nové tituly můžete sledovat buď přímo v hlavní nabídce Novinky nebo v sekci Aktuality. Pokud se přihlásíte k odběru novinek, budete o nich informováni také mailem. Při tvorbě nových pomůcek se vždy vychází z bohatých zkušeností našich i spolupracujících pedagogů.

 

Věříme, že naše práce bude pro Vás přínosem a naše výrobky se zařadí mezi Vaše oblíbené pomůcky.Kolektiv firmy SCHOOL s.r.o.